■ U uredovno vrijeme župnog ureda možete upisati nakane za siječanj, veljaču i ožujak. Župni ured ureduje redovito od utorka do petka od 17.00 do 18.00 sati. Od 18.00 sati je prilika za svetu ispovijed.

■ U ponedjeljak, 10.01. su Merčevi dani. Misa se slavi na župnom zemljištu a misu predslavi vlč. Luka Premelč, odgojitelj u Međubiskupijskom sjemeništu u Zagrebu. Kao župna zajednica posebno smo pozvani taj dan na obiteljsku molitvu i na post i nemrs. Nakana posta, nemrsa i misnog slavlja je obraćenje župne zajednice, osobito mladih, molimo za izgradnju župne crkve, za sve dobročinitelje i one koji nam nanose zlo. U postu posebno svoje nakane usmjerimo da postimo za druge, da se kao zajednica povežemo, da nadvladamo nesuglasice, da se izmirimo, da zaustavimo ogovaranja i mnoge druge stvari koje nas muče u odnosu prema drugima.

Euharistijsko klanjanje je četvrtkom u 18.30 sati a misa je u 19.00 sati.

■ Sljedeća nedjelja je treća nedjelja u mjesecu, nedjelja župnog Caritasa. Unaprijed zahvaljujem na svakom odricanju i daru za one koji su u potrebi.

■ Ostalo je još nešto kalendara, možete ih uzeti na stoliću za štampu.

RASPORED MISA klikni OVDJE!