Po prvi puta, od osnutka naše župne zajednice, slavimo MLADU MISU vlč. Matije Sliškovića 27. lipnja 2021. u 10.00 sati.

Organizacije mlade mise ima i određenih troškova. Kao župna zajednica pomozimo našem Matiji u organizaciji slavlja koliko smo u mogućnosti a svoje priloge možete dati u uredovno vrijeme župnog ureda.

Za mladu misu treba pripremiti suhe kolače, kiflice, pite, uštipke i druge delicije. Nakon misnog slavlja ovdje na našem zemljištu imamo  druženje mladomisnika sa župljanima. Ako želiti nešto ispeći molimo vas da se upišete na popis u župnom uredu ili nakon misa.

Svi mladi koji se žele uključiti u pomoć oko organizacije ( redari i pomoć u nošenju stvari) mogu se javiti mladomisnikovom bratu g. Branimiru Sliškoviću na broj mobitela: 099/686 9401.