Dragi župljani,
željeli bismo vas obavijestiti da i ove godine naša župa u zajedništvu s Križarima organizira e-devetnicu bl. Ivanu Merzu uoči njegova blagdana. Svakog dana od 1. do 10. svibnja putem WhatsApp aplikacije na pametnom telefonu svi prijavljeni će se upoznavati s čistoćom ljubavi u životu bl. Ivana i primat će njegove molitvene poticaje. Želja nam je poslužiti se suvremenim načinima komunikacije za otkrivanje Istine i širiti štovanje apostola hrvatske katoličke mladeži, bl. Ivana Merza, upoznavati ga i zajedno s njime hoditi na putu k Suncu.
Druženju s bl. Ivanom Merzom može se pridružiti na sljedeći način putem pametnog telefona i aplikacije WhatsApp:
1. U imenik svog pametnog telefona među kontakte spremiti broj +385 91 533 2119
2. Putem aplikacije WhatsApp na spremljeni broj poslati poruku sadržaja „BL. IVAN MERZ“
3. Od 1. svibnja putem pametnog telefona krenut će upoznavanje bl. Ivana u čistoći ljubavi i stizati molitveni poticaji devetnice